De interes public

Consultare evenimente

5. Festivalul Iernii 2016 (data publicării: 23.08.2016)

Primăria Municipiului Constanța invită persoanele interesate, luni 29 august 2016 ora 12:00 în sala Remus Opreanu a Consiliului Județean Constanța, la o dezbatere publică pe tema manifestărilor artistice și recreative ce urmează să se desfășoare cu ocazia sărbătorilor de iarnă – Festivalul Iernii 2016.
Propunerile, sugestiile sau opiniile cu valoare de recomandare pot fi trimise în scris:
- prin fax, la nr. 0241/485891;
- în format electronic, la adresa de e-mail: evenimente@primaria-constanta.ro.
Informații suplimentare pot fi obținute la tel. 0241/485893, persoane de contact: Mihaela Popescu sau Laura Baltag.
click pentru a descărca propuneri de activități

4.Festivalul Verii (data publicării: 24.03.2016)

Având în vedere intenția Primăriei Municipiului Constanța de a derula în perioada sezonului estival diferite manifestări artistice, culturale și de divertisment în cadrul proiectelor de interes general ”Festivalul Verii” și ”Spectacole Estivale”, așteptăm propuneri, sugestii sau opinii cu valoare de recomandare în acest sens, la adresa de e-mail evenimente@primaria-constanta.ro

3.Spectacole Estivale (data publicării: 24.03.2016)

2.Ziua Copilului (data publicării: 22.02.2016)

Având în vedere faptul că Primăria Municipiului Constanța intenționează să organizeze diferite manifestări prilejuite de Ziua Copilului - 01 iunie 2016, dorind să venim în întâmpinarea așteptărilor cetățenilor Constanței, îi rugăm pe cei care au propuneri, sugestii sau opinii cu valoare de recomandare în acest sens, să le transmită la adresa de e-mail evenimente@primaria-constanta.ro, până la data de 28.02.2016.

1.Ziua Constanței (data publicării: 22.02.2016)

Având în vedere faptul că Primăria Municipiului Constanța intenționează să organizeze diferite manifestări prilejuite de Ziua Constanței - 21 Mai 2016, dorind să venim în întâmpinarea așteptărilor cetățenilor Constanței, îi rugăm pe cei care au propuneri, sugestii sau opinii cu valoare de recomandare în acest sens, să le transmită la adresa de e-mail evenimente@primaria-constanta.ro, până la data de 28.02.2016.