Despre instituție

Persoanele din conducere

Utilizați cursorul pentru a redimensiona coloanele. Dacă doriți, scrieți un criteriu de căutare în căsuța de text din header-ul de coloană (de preferat un singur cuvânt cheie pe care îl știți sigur), apoi apăsați butonul de filtru și selectați Contains. Pentru anulare filtru selectați No filter.

Descarcă datele în format Excel:

compartiment: Primar
   
 Fagadau Decebal - PrimarBd. Tomis nr. 51, etaj I, camera 133primarie@primaria-constanta.ro, pmudcta@primaria-constanta.ro, decebal.fagadau@primaria-constanta.ro0241-488188
compartiment: Serviciul Resurse Umane
   
 Bobes Laura, sef - Serviciul Resurse UmaneBd. Tomis nr.51, cam. 218, etaj IIlaura.bobes@primaria-constanta.ro, resurse.umane@primaria-constanta.ro0241-488137
compartiment: Serviciul Audit Public Intern
   
 Latea (Moraru) Fabiola Iuliana, sef - Serviciul Audit Public InternBd. Tomis nr.51, etaj Ifabiola.moraru@primaria-constanta.ro0241-488141
compartiment: Viceprimar
   
 Rasauteanu Costin Ioan - ViceprimarBd. Tomis nr. 51, etaj I, camera 116primarie@primaria-constanta.ro0241-488105
compartiment: Viceprimar
   
 Babu Dumitru - ViceprimarBd. Tomis nr. 51, etaj I, camera 115primarie@primaria-constanta.ro0241-488109
compartiment: Consiliul Local Constanta
   
 Dinescu Fulvia Antonela, secretar general municipiu - Consiliul Local ConstantaBd. Tomis nr.51, etaj II, camera 216secretar.municipal@primaria-constanta.ro, fulvia.dinescu@primaria-constanta.ro0241-488112
compartiment: Serviciul Pregatire Sedinte Consiliul Local
   
 Enache Marcela, sef - Serviciul Pregatire Sedinte Consiliul LocalBd. Tomis nr.51, etaj I, camera 130marcela.enache@primaria-constanta.ro; secretar.municipal@primaria-constanta.ro0241-488100
compartiment: Directia Gestionare Servicii Publice
   
 Georgescu Raluca Florenta, director executiv - Directia Gestionare Servicii PubliceStr. Stefan Mihaileanu nr. 10raluca.georgescu@primaria-constanta.ro0241-488180
compartiment: Biroul Iluminat Public
   
 Patrutoiu Maria Mihaela, sef - Biroul Iluminat PublicStr. Stefan Mihaileanu nr. 10maria.patrutoiu@primaria-constanta.ro;iluminat@primaria-constanta.ro0241-488169
compartiment: Serviciul Tehnico-Economic
   
 Paiu Elena Gabriela, sef - Serviciul Tehnico-EconomicStr. Stefan Mihaileanu nr. 10gabriela.paiu@primaria-constanta.ro, admcimitire@primaria-constanta.ro0241-488170
Data pager
Data pager
Contacte per page:
PageSizeComboBox
select
49 persoane conform criteriilor specificate