Despre instituție

Organigrama in detaliu

  • Fagadau Decebal - Primar (telefon: 0241-488188, email: primarie@primaria-constanta.ro, pmudcta@primaria-constanta.ro, decebal.fagadau@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr. 51, etaj I, camera 133)
  • Rasauteanu Costin Ioan - Viceprimar (telefon: 0241-488105, email: primarie@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr. 51, etaj I, camera 116)
  • Babu Dumitru - Viceprimar (telefon: 0241-488109, email: primarie@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr. 51, etaj I, camera 115)
  • Dinescu Fulvia Antonela, secretar general municipiu - Consiliul Local Constanta (telefon: 0241-488112, email: secretar.municipal@primaria-constanta.ro, fulvia.dinescu@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr.51, etaj II, camera 216)
  • Georgescu Raluca Florenta, director executiv - Directia Gestionare Servicii Publice (telefon: 0241-488180, email: raluca.georgescu@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Stefan Mihaileanu nr. 10)
  • urb. Vanturache Mihai Radu, arhitect sef - Directia Urbanism (telefon: 0241-488111, email: mihai.vanturache@primaria-constanta.ro, concurs.urbanism@primaria-constanta.ro, strategiiurbane@primaria-constanta.ro, locatie: bd.Tomis nr. 51, etaj I, camera 123,)
  • Nita Mihaela, director executiv - Directia Achizitii Publice (telefon: 0241-488157, email: mihaela.nita@primaria-constanta.ro, achizitiipublice@primaria-constanta.ro, directiatehnic@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr. 51, etaj II, camera 207)
  • Frigioiu Marcela, director executiv - Directia Financiara (telefon: 0241-488128, email: dir.financiar@primaria-constanta.ro; marcela.frigioiu@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr.51, parter, camera 22)
  • Dudas Camelia, director executiv - Directia Autorizare si Sprijin Operatori Economici (telefon: 0241-488113, email: camelia.dudas@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr.51, etaj II, camera 203)
  • Dinescu Roxana Magdalena, director executiv - Directia Patrimoniu si Cadastru (telefon: 0241-488100, email: roxana.pavaloi@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr. 51, etaj II, camera 225)
  • vacant - Directia Tehnologia Informatiei si Relatii Publice
  • Popescu Mihaela, director executiv - Directia Organizare Evenimente Culturale, Sportive si Sociale (telefon: 0241-485891, email: mihaela.popescu@primaria-constanta.ro, relatii.internationale@primaria-constanta.ro, dir.protocol@primaria-constanta.ro, evenimente@primaria-constanta.ro, liviut@primaria-constanta.ro, transport.local@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Cuza Voda nr. 27)
  • Merla Viorica Ani, director executiv - Directia Dezvoltare si Fonduri Europene (telefon: 0241-488143, email: ani.merla@primaria-constanta.ro;integrare.europeana@primaria-constanta.ro;programe@primaria-constanta.ro, mediu@primaria-constanta.ro, portis@primaria-constanta.ro, pmudcta@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr.51, parter, camera 25)
  • Gorpin Petrescu Loredana Sorina, director executiv - Directia Locala de Evidenta Persoane (telefon: 0241-661510, email: loredana.gorpin@primaria-constanta.ro, spclep_starecivila@primaria-constanta.ro, evidentapopulatiei@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Al. Lapusneanu nr. 116C, City Park Mall)
  • Encica Dragut, director general - Directia Generala Politia Locala (telefon: 0241-484209; 0241-484214, email: encica.dragut@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
  • Caruntu Eugen, director executiv - Directia Tehnic Administrativ (telefon: 0241-485804, 0241-488120, email: eugen.caruntu@primaria-constanta.ro, administrativ@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Cuza Voda nr. 27)
  • SLSAP - Sindicat
  • - - Autoritatea Urbana (telefon: , email: , locatie: )