miercuri, 10 aprilie 2019
În prezent se montează toboganele, căsuțele, balansoarele și celelalte elemente pentru copii, precum și gardul de protecție sau mobilierul urban la locurile de joacă din parcurile de la Casa de Cultură a Sindicatelor și de pe aleea Mălinului. Facem apel către toţi locuitoriii oraşului să nu folosească locurile de joacă în curs de amenajare, pentru a se evita riscul unor eventuale accidentări. Vă mulțumim pentru înțelegere!