joi, 11 aprilie 2019
Primăria Municipiului Constanța, prin S.C. Confort Urban, a efectuat azi noapte marcaje rutiere pe bulevardul Tomis, tronsonul cuprins între intersecția cu strada Poporului și bulevardul Alexandru Lăpușneanu, arteră rutieră recent asfaltată. Au fost aplicate marcajele longitudinale, iar lucrările vor continua și în perioada imediat următoare pe bulevardul Tomis până la ieșirea din oraș. În această perioadă se vor mai executa marcaje pe strada Eliberării.