Direcția generală de asistență socială
marți, 13 august 2019
Direcția Generală de Asistență Socială Constanța organizează concurs în perioada 05 - 09.09.2019 pentru ocuparea a doua posturi contractuale vacante de muncitor calificat IV și muncitor calificat III din cadrul Direcției administrare creșe: 1.Muncitor calificat IV - bucătar - 1 post - Creșa Licuricii; 2.Muncitor calificat III - bucătar - 1 post - Creșa nr.1. Anunț concurs și bibliografie Rezultate selecție dosare Rezultate proba practica Rezultate interviu Rezultate finale