vineri, 24 februarie 2023
Ca urmare a unei avarii survenite pe conducta de alimentare cu apă, cu diametrul de 100 mm, de la intersecția str. Izvor cu Merișor din municipiul Constanța, echipele RAJA sistează furnizarea apei potabile în cartierul Coiciu, astăzi – 24 februarie 2023, în intervalul orar 12.15 – 16.00.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat abonaților din zonă, pe care îi asigurăm că echipele de intervenție deplasate la fața locului vor face tot posibilul pentru finalizarea lucrărilor și reluarea furnizării apei potabile în cel mai scurt timp.