Arhivă Evenimente
    • Selecteaza tipul:

Arhivă Evenimente

Galeria BumBum

Joi, 19 iulie, ora 20:00, trupa Galeria BumBum urcă pe scena Perla din Mamaia. Vă așteptăm la spectacolul Planeta Energy!

marți, 17 iulie 2018

Toţi K1 pentru ROMÂNIA

Toţi K1 pentru ROMÂNIA Unirea, visul unei naţiuni Vă aşteptăm în Constanţa, Piaţa Ovidiu, joi, 12 iulie, ora 20:30

joi, 12 iulie 2018

Mamaia Copiilor

Festivalul național de creaţie şi interpretare Mamaia Copiilor Vă aşteptăm în perioada 10 - 14 iulie în Piaţeta Cazino din Mamaia

marți, 10 iulie 2018

The Urban Health Festival

Vino la cel mai energizant festival urban pe 30 iunie, ora 09:00, pe faleza Cazinoului din Constanța

sâmbătă, 30 iunie 2018

Festivalul Înghețatei

În perioada 28 iunie - 1 iulie vă așteptăm în Piața Ovidiu la a doua ediție a Festivalului Înghețatei

joi, 28 iunie 2018

Ziua Tricolorului

Marți, 26 iunie, ora 19:00, în Piața Ovidiu din Constanța sărbătorim „Ziua Tricolorului“.

joi, 21 iunie 2018

Mai mult
Tomis yacht - salon nautic și auto

În perioada 21 - 24 iunie vă așteptăm în Portul turistic Tomis pentru a participa la cea de-a XXI-a ediție a Tomis yacht - salon nautic și auto.

joi, 21 iunie 2018

Trupa VAMA, pe plaja Zoom Beach din Constanța

Sâmbătă, 9 iunie începând cu ora 18:00, trupa VAMA va susține un concert de excepție pe plaja Zoom Beach din Constanța.

sâmbătă, 9 iunie 2018

Ziua Internațională a Copilului 2018

Două zile de petrecere îi aşteaptă pe cei mici, în Piaţa Ovidiu, cu ocazia Zilei Internaţionale a Copilului. Deschiderea oficială are loc vineri dimineaţă de la ora 10:00 cu „Maratonul Copilăriei“, iar apoi cei mici se vor distra alături de personajele lor preferate din desenele animate. Printre momente de muzică şi dans vor fi puse în scenă, spectacole şi piese de teatru atât vineri, cât şi sâmbătă, între orele 10:00 și 21:00. La manifestările dedicate Zilei Copilului s-au alăturat şi Inspectoratul de Poliție Județean, Inspectoratul de Jandarmi Județean Constanța, Gruparea Mobilă de Jandarmi Tomis, Garda de Coastă, Inspectoratul pentru Situații de Urgență Dobrogea, Comandamentul Flotei şi Academia Navală „Mircea cel Bătrân“, care îi vor delecta pe prichindei cu o expoziţie a autospecialelor M.A.I, dar şi cu o prezentare a tehnicii militare şi de armament, în corturile special amenajate în acest sens. Vor avea loc şi activităţi de prevenire desfăşurate de Direcția Generală Anticorupție, Direcția Națională Împotriva Traficului de Persoane şi Centrul de Prevenire, Evaluare și Consiliere Antidrog Constanța.

vineri, 1 iunie 2018

SSC Farul Constanța vs ACS Sportul Chișcani

Promovăm împreună Stadionul „FARUL“ Sâmbătă, 26 mai, ora 18:00, stadionul „Farul“.

sâmbătă, 26 mai 2018

<< > >>
Număr de itemi pe pagină