Persoane de contact

Utilizați cursorul pentru a redimensiona coloanele. Dacă doriți, scrieți un criteriu de căutare în căsuța de text din header-ul de coloană (de preferat un singur cuvânt cheie pe care îl știți sigur), apoi apăsați butonul de filtru și selectați Contains. Pentru anulare filtru selectați No filter.

Descarcă datele în format Excel:

compartiment: Serviciul Baze de Date, Dispecerat, Armament
   
 Untaru Adrian Constantin, sef - Serviciul Baze de Date, Dispecerat, ArmamentStr. Amzacea nr.13adrian.untaru@primaria-constanta, dispecerat.politialocala@primaria-constanta.ro0241-484217
compartiment: Serviciul Ordine Publica 2
   
 Todireanu Catalin Demetriad, sef serviciu - Serviciul Ordine Publica 2Str. Amzacea nr.13catalin.todireanu@primaria-constanta.ro0241-484217
compartiment: Serviciul Fluidizare Rutiera
   
 Dumitru Ionut, sef serviciu - Serviciul Fluidizare RutieraStr. Amzacea nr.13ionut.dumitru@primaria-constanta.ro0241-484217
compartiment: Serviciul Siguranta Rutiera
   
 Baltag Dan, sef serviciu - Serviciul Siguranta RutieraStr. Amzacea nr.13dan.baltag@primaria-constanta.ro0241-484217
compartiment: Serviciul Disciplina in Constructii si Afisajul Stradal
   
 Tudose Florin, sef serviciu - Serviciul Disciplina in Constructii si Afisajul StradalStr. Amzacea nr.13florin.tudose@primaria-constanta.ro0241-484209; 0241-484214
compartiment: Biroul Urmarire si Executare Masuri in Domeniul Constructiilor
   
 Nache Mihaela Rodica, sef - suspendat - Biroul Urmarire si Executare Masuri in Domeniul ConstructiilorStr. Amzacea nr.13mihaela.nache@primaria-constanta.ro0241-484211
compartiment: Serviciul Protectia Mediului
   
 Petcu Mugurel Leonard, sef serviciu - Serviciul Protectia MediuluiStr. Amzacea nr.13mugurel.petcu@primaria-constanta.ro0241-484212
compartiment: Serviciul Activitate Comerciala
   
 Encica Dragut, sef - Serviciul Activitate ComercialaStr. Amzacea nr.13encica.dragut@primaria-constanta.ro0241-484209; 0241-484214
compartiment: Biroul Urmarire si Executare Silita Amenzi
   
 Ghinea Elena, sef - Biroul Urmarire si Executare Silita AmenziStr. Amzacea nr.13elena.ghinea@primaria-constanta.ro0241-484200