Organigrama

  • vacant - Directia Generala Politia Locala
    • director executiv adjunct - vacant - Directia Generala Politia Locala
    • - - Compartimentul Secretariat, Proceduri, Relatii cu Publicul, Achizitii si Protectia Muncii
    • Untaru Adrian Constantin, sef - Serviciul Baze de Date, Dispecerat, Armament (telefon: 0241-484217, email: adrian.untaru@primaria-constanta, dispecerat.politialocala@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
    • - - Biroul Identificari si Evidenta Persoanelor
    • - - Serviciul Ordine Publica 1
    • Todireanu Catalin Demetriad, sef serviciu - Serviciul Ordine Publica 2 (telefon: 0241-484217, email: catalin.todireanu@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
    • - - Serviciul Ordine Publica 3
    • - - Serviciul Ordine Publica 4
    • - - Serviciul Ordine Publica 5
    • - - Serviciul Ordine Publica Pentru Statiunea Mamaia
    • Dumitru Ionut, sef serviciu - Serviciul Fluidizare Rutiera (telefon: 0241-484217, email: ionut.dumitru@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
    • Baltag Dan, sef serviciu - Serviciul Siguranta Rutiera (telefon: 0241-484217, email: dan.baltag@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
    • - - Serviciul Insotiri, Executari Silite, Interventii
    • Tudose Florin, sef serviciu - Serviciul Disciplina in Constructii si Afisajul Stradal (telefon: 0241-484209; 0241-484214, email: florin.tudose@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
    • Nache Mihaela Rodica, sef - suspendat - Biroul Urmarire si Executare Masuri in Domeniul Constructiilor (telefon: 0241-484211, email: mihaela.nache@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
    • Petcu Mugurel Leonard, sef serviciu - Serviciul Control Protectia Mediului (telefon: 0241-484212, email: mugurel.petcu@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
    • Encica Dragut, sef - Serviciul Inspectie Activitate Comerciala (telefon: 0241-484209; 0241-484214, email: encica.dragut@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
    • - - Compartimentul Siguranta Publica si Interventii
    • Bratu Daniel, sef - Serviciul Identificari Persoane (telefon: 0241-484205, email: daniel.bratu@primaria-constanta.ro, politia.locala@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)