Organigrama

  • Encica Dragut, director general - Directia Generala Politia Locala (telefon: 0241-484209; 0241-484214, email: encica.dragut@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
    • vacant - Directia Generala Politia Locala
    • director executiv adjunct - vacant - Directia Generala Politia Locala
    • - - Compartimentul Secretariat, Proceduri, Relatii cu Publicul, Achizitii si Protectia Muncii
    • vacant - Serviciul Baze de Date, Dispecerat, Armament
    • - - Serviciul Ordine Publica 1
    • - - Serviciul Ordine Publica 3
    • - - Serviciul Ordine Publica 4
    • - - Serviciul Ordine Publica 5
    • - - Serviciul Insotiri, Executari Silite, Interventii
    • Tudose Florin, sef - Serviciul Disciplina in Constructii si Afisajul Stradal (telefon: 0241-484209; 0241-484214, email: florin.tudose@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
    • Toader Serban, sef - Biroul Urmarire si Executare Masuri in Domeniul Constructiilor (telefon: 0241-484211; 0241-484216, email: serban.toader@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
    • Petcu Mugurel Leonard, sef - Serviciul Control Protectia Mediului (telefon: 0241-484212, email: mugurel.petcu@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
    • vacant - Serviciul Inspectie Activitate Comerciala
    • - - Compartimentul Siguranta Publica si Interventii
    • Bratu Daniel, sef - Serviciul Identificari Persoane (telefon: 0241-484205, email: daniel.bratu@primaria-constanta.ro, politia.locala@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
    • - - Compartimentul Secretariat si Comunicare
    • vacant - Biroul Monitorizare Zone Publice
    • Tofan Dumitru, sef - Serviciul Ordine Publica Centru (telefon: 0241-484200, email: , locatie: Str. Amzacea nr. 13)
    • Todireanu Catalin Demetriad, sef - Serviciul Ordine Publica Nord (telefon: 0241-484217, email: catalin.todireanu@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
    • vacant - Serviciul Ordine Publica Sud
    • Baltag Dan, sef - Serviciul Rutier I (telefon: 0241-484217, email: dan.baltag@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
    • Dumitru Ionut, sef - Serviciul Rutier II (telefon: 0241-484217, email: ionut.dumitru@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)
    • Stoian Razvan Adrian, sef - Serviciul Rutier III (telefon: 0241-484208, email: razvan.stoian@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Amzacea nr.13)